Translate

четвер, 21 липня 2016 р.

Соціальні мережі і Пласт у 2010 — 2013 рр.

Пригадує ст. пл. Микола Музала, V
 (березень 2013 р.) : « КПР каденції
2010 — 2013 рр. звернула увагу до представлення Пласту в соціальних мережах. Створений в серпні 2009 р. канал відеоновин на You Tube на лютий 2010 мав 18 відео, а на початок 2013 р. вже розміщено 525 , з більше  140 тис. переглядами. Створено сторінки Вконтакті (1943 підручника, цією мережею користується більшість юнацтва), Facebook (1899 підписників, здебільшого УСП та УПС). Новини в соцмережах постійно оновлюються, проте потребують більше уваги в майбутньому для забезпечення двосторонньої комунікації з аудиторією, а не просто як додтковий поширювач новин Пластового порталу. Разом з цим лишається велика проблема з персональним представленням пластунів онлайн — часто  діяльність пластунів в соцмережах далека від того, що личило б українському скавту, що в підсумку шкодить репутації організації . Тішить, що впродовж останніх двох років є певний поступ у вирішенні цієї проблеми.
Одна з найбільших проблем Пласту попередніх років, на жаль, не була розв'язана і 2010 — 2013 рр., хоча передавати й отримувати інформацію в сьогоднішньому технологічному світі значно простіше. З метою економії бюджету основний обмін інформацією відбувається електронними засобами, тому цілком можливо, що частина, особливо малих осередків, відірвана від інформації про організацію та її роботу. Гадаю, коли Інтернет в Україні буде швидкісним і дешевшим, з'явиться можливість придбати не дорогі потужні сматфони тоді й ця проблема буде вирішена.
2010 р. припинилося видання паперової версії Вісника КПС . Вважаю, що це було помилкою, доречно для малих осередків Вісник видавати хоча б раз на квартал.
Обмін інформацією — це процес двосторонній : дописувачі надають інформацію, а читачі хочуть її отримати. Тими джерелами інформації, які вже тепер створені , бажаючих користуватися не так багато , як хотілося б » .

Немає коментарів:

Дописати коментар