Translate

Партнери та друзі родини Voliansky

Давніми партнерами та друзями родини Волянських 
( Voliansky ) багато років є :
1) Скаутська організація Пласт ;
2) Благодійний фонд 
Майбутнє сиріт ;
3)Медичний центр Румед-Т  ;
4)Музей-ресторан
Галицький замок  ; 


    Архівне відео 2014 р. : презентація  нової філії медичного  Лікувально — діагностичного центру ТзОВ
« Румед — Т » : Європейського ЛДЦ ТзОВ « Румед — Т » на вул. Шашкевича , 3 , м. Тернопіль , Тернопільської обл . , 46008 час роботи у понеділок— п'ятницю з 8:00 до 18:00 ,у суботу з 8:00 до 15:00 . Прийом лікарів дещо інший , на сторінці розміщений докладно.
Телефон для довідок : 066 237 0 315 , 097 060 49 22 , ( 0352 ) 52 16 56 . Тож прошу зважати на дві наші різні адреси . На Вишневецького розташована лабораторія й адмістратор .  5)Видавничий         дім Букрек .Welcome to service public relations of Medical centre Rumed-T LLC
 ( Ukraine) : http://rumedtcom.blogspot.com .
Завітайте на сторінку служби зв'язків з громадськістю Лікувально — діагностичного центру

                       

Фотогалерея музея — ресторана 
« Галицький замок » . Докладніше з корпоративним меню європейської кухні , в тому числі на Різдво та Новий Рік можна ознайомитися на сторінці у Фейсбук;Громадська діяльність , дискусія у Тернопільській міській раді , вересень 2015 р.


 Щоб ухвалити важливе рішення потрібно його уважно розглянути . Вересень 2015 р. виявився дуже напруженим й вирішальним для
друзів та партнерів нашої родини .У лабораторії діагностики захворювань  як  завжди  — нудьгувати немає часу, експрес — аналізи готуються швидко й достовірно .

                

5 коментарів:

 1. Анализ ДНК на отцовство
  ЛДЦ ТзОВ « Румед — Т » проводит
  на бульваре Д. Вишневецкого , 1 ,
  пом . 53, в г. Тернополь , Тернопольской обл , 46016 , с понедельника по пятницу
  с 8:00 до 18:00, в субботу с 8:00 до 15:00,
  тел.: 098 055 4 368 , http://rumed-t.com/page.php?page=contact . Від
  Google Мій Бізнес та Google Maps вже другий тиждень вимагаю поширювати достовірну й вичерпну інформацію . А посилання на сайт , телефон , час
  роботи шахраїв з Києва , що
  користуються брендом Лікувально
  — діагностичного центру
  ТзОВ « Румед — Т » видалити протягом
  24 годин , як передбачено умовами надання послуг в Google . Адвокати та служба безпеки нашої родини вже готують матеріали справи до суду в Україні та США стосовно неправомірної дії шахраїв й завдання збитків та шкоди репутації компанії .
  Клієнти , друзі , партнери в Україні та закордонні прошу вибачення від імені засновника ЛДЦ ТзОВ « Румед - Т »
  пані Ружени Волянської за тимчасові негаразди.
  Працюємо над покращенням надання послуг й скоро приємно подивуємо
  якістью послуг :-) . Сподіваюся , що й адмінісратори сервісів Google допожуть
  у цьому . А ця халепа забудеться як минулорічний сон . Бажаю всім
  бадьорого настрою та успіхів !
  / Щиро з повагою уповноважена пані Ружени Волянської у зв'язках з громадськістю в Інтернеті /

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. 21.02.2016 р. УВАГА ШАХРАЇ!
   У грудні 2015 р. з метою покращення надання послуг та управління компанії, відповідно до Статуту , було прийнято рішення , що з 15.12.2015 р. створюється національна мережа лікувально-діагностичних центрів та лабораторій ТОВ/ТзОВ « Румед-Т» /Nationalnet medicals-diagnostics centres of Rumed-T LLC (Ukraine) . За адресою вул.Д.Вишневецького,1,приміщення 53 , м. Тернопіль , 46016 розташований Лікувально-діагностичний центр й лабораторія №1 ТОВ/ТзОВ «Румед-Т», а також служба зв'язків з громадськістю національної мережі . Відповіді зміни вже внесені до Google Maps , й розміщенні на сторінці http://rumedtcom.blogspot.com . Фірма,яка має офіс по вул.Фучека,18,502-А,м.Дніпропетровськ, 49027 практикує порушення нашої інтелектуальної власності, використовуючи бренд Румед-Т® у своїх комерційних цілях , поширючи не достовірну інформацію про те , що нібито ми є їхніми партнерами . Це ганебне явище триває з листопада 2015 р. Звернення до адміністорів Google видалити контрофактний контент на картах непорядного підприємства постійно ігноруються . Такі не якісні послуги підривають довіру та авторитет до економічної ефективності продуктів Google . Сподіваюся ,що неадекватна інформація все ж буде видалена ./ Щиро з повагою, Milena Volianska & команда служби зв'язків з громадськістю національної мережі лікувально-діагностичних центрів ТОВ/ТзОВ «Румед-Т» / Rumed-T LLC (Ukraine) . /

   Видалити
 2. Milena Volianska is creator
  pages to Google + & Twitter
  for communicate about Medical centre " Rumed-T ", museum -restaurant " Castle of Galicia " , family Voliansky in English and Ukraine languages.
  Пишіть пропозиції, побажання . Дякую за увагу ! Бувайте здорові!

  ВідповістиВидалити
 3. Good news ! Welcome to new service public relations of Rumed-T LLC,medical centre , Ukraine,Ternopil,boulevard Dmytra Vyshnevetskogo,1,office 53 : www.rumedtcom.blogspot.com .

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. 21.02.2016 р. Ukraine. Гарна новина ! Запрошуємо відвідати нову сторінку служби зв'язків з громадськістю національної мережі лікувально-діагностичних центрів та лабораторій ТОВ/ТзОВ «Румед-Т» /Rumed-T LLC (Ukraine). Наша штаб-квартира знаходиться на вулиці Д.Вишневецького,1,приміщення,53, м.Тернополь,46016 .

   Видалити